Belen Muhtarlarına Hizmet Binası

Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Belen İlçe Mahalle Muhtarlarıyla Şehitler Abidesi Sosyal Tesisinde kahvaltılı düzenlenen toplantıda bir araya gelerek, Muhtarlık Hizmet Binasının müjdesini verdi.

Toplantı başlangıcında Afrin Zeytin Dalı Harekâtında Şehit düşen kahraman Mehmetçiklerimize okunan Kuran-ı Kerimle başlayan proğram Başkan Adnan Vurucu’nun bilgilendirme yapmasıyla devam etti.

“Başkan Vurucu yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi. “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla, Hatay Valiliği İl Mahalli İdareler Müdürlüğü ve İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğünce Belen ilçemizde bulunan muhtarlarımıza hizmet binası yapılması konusunda çalışmalarımızı sonuçlandırdık. Muhtarlarımız artık kendi hizmet binasında vatandaşlarımıza daha kaliteli ve hızlı hizmet vererek çalışmalarını yapacaklar. Burada toplanma amacımız Muhtarlık Hizmet alanlarının yer tespitinde sizlerden görüş ve öneri alarak, hazine arazilerinin tespit işlemlerine başlayacak olan belediyemiz imar müdürlüğünün çalışmalara başladığının bilgisini vermek. Vatandaşlarımıza ve Muhtarlarımıza hayırlı uğurlu olsun”, diyerek Mahalle muhtarlarıyla hizmet binalarının konumlandırılacağı alanlarla ilgili istişarede bulundu.