Yoğun kar yağışı nedeniyle, kapanan ve buzlanma sebebiyle aksayan ve kesintiye uğrayan trafik akışının normale dönmesi ve mağduriyetin yaşanmaması için Belen Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Atik, Yapraklı, Benlidere, Soğukoluk ve Gedik mahallelerinde yol açma ve genişletme çalışmalarını yürütüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bugün de gün boyu buzlanmadan dolayı yaşanabilecek tüm olumsuzlukları en aza indirebilmek ve ana yollar ile minibüs güzergahlarını trafiğe açık tutabilmek için iş makineleri yol tuzlama çalışmalarını Atik, Yapraklı, Benlidere, Soğukoluk ve Gedik mahallelerimizde yoğun bir çalışama içerisinde.


Ekiplerin çalışmalarını bu gece geç saatlere kadar sürdüreceklerini ifade eden Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, sabah saatlerinden itibaren yoğun kar yağışı nedeniyle buzlanma olan yollarda yol tuzlama çalışmalarının devam ettiğini ifade etti.
Başkan Adnan Vurucu ayrıca, vatandaşların talep ve şikayetlerini Belen Belediyesi 441 2100 numaralı iletişim hattından bildirebileceklerini de hatırlattı.