Tüm insanlığa yeni yılda barış ve kardeşlik dileklerini sunan Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, yeni yılın Belenimize, Hatay’ımıza ülkemize ve tüm dünyaya; sağlık, dostluk, refah ve mutluluk getirmesini diledi.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin 2016 yılında bölücü terör örgütünün saldırılarına maruz kaldığını, Devletimizin ve halkımızın terör belasının üstesinden geleceğine olan inancını dile getiren Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, ülkemizin birlik ve beraberliğini hiçbir güç bozamayacaktır.” Diye konuştu.
Yeni yıl ile ilgili mesajının devamında da Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, şunları söyledi:

“2017 yılında başta; İskenderun Küçük Sanayi Sitesi, Hatay Küçük Sanayi Sitesi, Seyir Terası, Hastane Projesi, Belen Kuş Gözlem Temalı Tabiat Parkı, Kent Meydanı, Belen Şehitler Abidesi Anıtı, Abide Parkı, projelerimiz olmak üzere birçok projelerle ilçemiz ve Belediyemiz atağa geçecektir. Tüm bunları yaparken gücümüzü geçmişte olduğu gibi yeni yılda da siz değerli Belen halkımızdan alacağız. Sizlerden aldığımız güçle geleceğe umutla bakıyoruz. Acısıyla, tatlısıyla bir yılı uğurlarken yeni yılın güzel dilek ve düşüncelerle gelmesi temennilerimle 2017 yılının siz değerli hemşehrilerime, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum. ”