İskenderun Ofroad Kulübü’nü (İSKOFF) üyeleri, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, makamında ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür plaketi sundu.
Plaketi sunan Menderes Şereflişan ve kulüp üyeleri, Başkan Vurucu ile offroad yarışları ile ilgili sohbet etti.
Son yıllarda offroad yarışlarının kentlerin tanıtımında etkin olduğunu belirten Menderes Şereflişan, insanların sıra dışı etkinlikleri görmek istediğini kaydetti. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin koordinasyonu ile Elbistan İlçesinde düzenlenen offroad yarışının ilin tanıtımında ses getirdiğini söyleyen Şereflişan, Belen adına bu organizasyonda Belen adına yer almanın mutluluk verici olduğunu belirtti.

Belen Belediyesi olarak verilen desteği memnuniyetle karşıladıklarını belirten Menderes Şereflişan, “Kahramanmaraş’daki ELOFF yarışında Belen İlçemizi tanıtmak güzel bir duygu. Belen Belediyesi olarak bizlere desteklerinizden dolayı size teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.
Plaket sunumunun ardından bir süre sohbet eden konuklar, ziyaretin anısına fotoğraf çektirdi. Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.