Belediye Başkanımız Adnan VURUCU, Belen Kaymakamlığının Kurban Bayramı münasebeti ile düzenlemiş olduğu Bayramlaşma programına katıldı.

Kurban Bayramının ikinci günü saat 10:00’da Şehitler Abidesi Aile Çay bahçesinde Kaymakam Abdulaziz AYDIN’ın hazır bulunduğu Bayramlaşma programına Hatay Milletvekili Mevlüt DUDU da katıldı. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının temsilcileri, Siyasi Partilerin İlçe teşkilatları, Sivil Toplum Kuruluşları ve halkın da yoğun katılımı ile gerçekleştirilen bayramlaşmada Belen Belediye Başkanı Adnan VURUCU katılımcılara hitaben konuşma yaptı.

Kurban Bayramını kutlayan VURUCU, Çanakkale Savaşından sonra aziz milletimizin verdiği en büyük mücadelenin 15 Temmuz’da yapıldığını anımsattı.

Darbe gecesi gecesi yaşanan kalkışmayı millet olarak bertaraf ettiğimizi anlatan Başkan VURUCU, “Bu mücadelede hayatını kaybeden şehitlerimizi şükranla yad ediyoruz” dedi.

Başkan VURUCU, 15 Temmuz gecesinin gazilerinden olan Hatay Milletvekili Sayın DUDU’nun bayramlaşmaya katılmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi.