AK Parti MKYK Üyesi ve Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu’yu makamında ziyaret ederek Belen’de yapılan hizmetlerle ilgili bilgi alışverişinde bulundu. Hatay milletvekili Fevzi Şanverdi, Ankara’daki çalışmalar ile ilgili de Başkan Vurucu’yu bilgilendirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu,  “Hatay Milletvekilimiz Sayın Fevzi Şanverdi’nin ziyareti ile onur duyduk. Bölge Milletvekilimizin MKYK üyesi olmasını memnuniyetle karşılamış bulunmaktayız Hatay ve Belen ilçemize hükümetimizin destekleri önümüzdeki süreçte de artarak devam edecektir. Belen, Hatay’ın ve ülkemizin kalkınması için el birliği ile çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

AK Parti MKYK Üyesi ve Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, Hatay için çalışmaların en iyi şekilde yapılacağını belirterek ülkemizin içinde bulunduğu ortamı “Ülkemizin ve halkımızın birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyacımız vardır.” sözleriyle değerlendirdi. Hatay’a, Belen’e hizmet getirme noktasında hep birlikte omuz omuza çalışıyoruz. Bizler ülkemizin, bölgemizin kalkınması ve gelişmesi noktasında her zaman varız. Ülkemiz şuanda önemli bir süreçten geçiyor. Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, hükümetimiz gece gündüz demeden milletimiz için çalışıyor” diye konuştu.

Başkan Vurucu, AK Parti MKYK Üyesi ve Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi’yi makamında ağırlamaktan dolayı memnuniyetini dile getirdi.