Zafer İnşaata bağlı Çerçikaya ve Şenbük Rüzgar Santralleri İşletme Müdürü Ömer Hayyam Özgüven onuruna Kurtoğlu Restoran’da veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğinde Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu ve Özgüven’in mesai arkadaşları hazır bulundu. Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, İşletmeler Genel Müdürü Ömer Hayyam Özgüven’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek Belen Kaymakamlığını simgeleyen hediye sundu.

Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, kendisinin göreve başladı dönemlerde bölgede yatırım yoğunluğu vardı. Bu yoğunluk ortamında Özgüven’i tanıdığı günden bu yana kaliteli bir insan profili çizdiğine işaret ederek, Özgüven’e yeni görev yerinde başarılar diledi.

Daha sonra söz alan Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Özgüven’in çalışmaları ve uyumlu kişiliği ile Belen’e ve bölgemize önemli katkılar sağladığına işaret ederek, başarı temennilerinde bulundu.

Bölgenin rüzgâr enerjisinde, verimli bir bölge olduğunu söyleyen Ömer Hayyam Özgüven, bölgenin iklim yapısı özelliği ile verimli bir bölge olduğu, ülke ekonomisine önemli katkılar sunduğunu söyledi. Özgüven, kendisinin görev süresi içerisinde Kaymakamlık ve Belediye’nin katkılarına teşekkür etti.

Şirkette dört yıl Rüzgâr enerji santrallerinde de bölgeye sekiz yıldan bu yana görev yapan Özgüven, bundan sonraki çalışma yaşamında Yenilenebilir Enerji Sektöründe hizmet verecek.