Yaşanan kanlı darbe girişimine karşı, Belen Belediyesinin ev sahipliğinde Belen halkının yoğun katılımıyla, her akşam sabah saatlerine kadar gerçekleşen, Demokrasi Nöbetimize dün akşam Belen Kaymakamımız Sayın Abdulaziz Aydın ve İskenderun Off Road (İSKOFF) kulübü de katıldı.

Türkiye genelinde düzenlenen Off Road yarışmalarında bölgemizi temsil eden İskenderun Off Road Kulübü (İSKOFF),  Belen’de Milli İrade ve Demokrasi Nöbeti’ne katılımıyla destek sundu. Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Belen İdare Amirleri ve Belen halkının katılımıyla gerçekleşti.

İSKOFF üyeleri, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu’yu desteklemek üzere dün akşam saat 22.00 sularında Belen Sarımazı Mevkiinde toplanarak, aileleriyle birlikte, Belen Geçidi ve Gedik Mevkiinde tur atarak Milli İrade ve Demokrasi Nöbeti’nin yapıldığı Atatürk Parkına gelen kulüp üyeleri, burada Belediye Başkanı Adnan Vurucu’ya desteklerini sunduklarını ifade etti.

İSKOFF üyeleri, burada Belen’lilere mini bir gösteri sundu. Türk bayrakları ile donatılan araçların, korna ve ışık gösterisi dikkat çekti.

Daha sonra Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, İskenderun Off Road Kulüb üyelerini alandan uğurlayarak, bizleri Demokrasi Nöbetimizde şereflendirdiğiniz için sizlere teşekkürlerimi sunuyorum dedi.