Kaleci Tufan Belen Belediye başkanı Başkanı Vurucu’yu makamında ziyaret etti.

Plaj Milli Takımına seçilen Belen Belediyespor Kulübü’nün kalecisi İsmail Turhan, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu’yu, Klüp Başkanı Harun Özden’le birlikte, bugün saat 10.30’da makamında ziyaret etti.

Belen Belediyespor Kulübü’nün kalecisi İsmail Turhan, Plaj Milli Takım Teknik Sorumlusu Emrah Aykurt tarafından 2-12 Eylül tarihinde İtalya’nın Jesolo kentinde yapılacak olan Plaj Futbolu Dünya Kupası Elemeleri’ne davet edildi.

Plaj Milli takımının 12 oyuncusundan birisi olarak davet alan Belen Belediyespor Kulübü’nün kalecisi İsmail Turhan’ı makamında ağırlayan Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Turhan’ın başarısından gurur duyduğunu belirterek “Seninle gurur duydum. Belen Belediyesi Spor Kulübümüzün kalecisi olman bizi ayrıca mutlu etti. Hem ilçemiz adına, hem de senin adına aldığın bu daveti gururla karşıladık. İnşallah senin de Belen Belediyespor Kulübümüzün de geleceği parlak olur. Geleceğimizin parlak olması sana bağlı. Sporcunun; dürüst, temiz, ahlaklı olması önemli, aynı zamanda çok çalışması gerekli. Çok çalışmanın semeresini zaten şu anda bile görüyorsun. Çalışmalarını azimle yürüten daha yüksek hedeflerine ulaşır. Bu başarını tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.” Dedi.