Büyük zaferin 94. yıldönümünü kutlamanın, büyük onuru ve sevinci içerisinde olduğunu söyleyen, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Zafer sevincinin, büyük onur ve sevinci içinde olduklarını ifade eden Başkan Vurucu,  mesajında şu ifadelere yer verdi: “30 Ağustos Zafer Bayramı, Milletimizin esaret karşısında dim dik durduğu Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde özgürlüğüne kavuştuğu, bağımsız yaşamaktan yana olan özgürlük mücadelesini verdiği gündür. Tarihimizin önemli zaferlerinden olan 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlamanın onurunu milletçe yaşıyoruz.

Bizlerin, her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı var.  Ülkemiz, dış güçlerin tehdit ile karşı karşıyadır.  Bu tehditlerden sadece birisi olan tanesi FETÖ ve PDY ‘dir.

Darbe girişimi ile karşı karşıya olan ülkemiz, dün olduğu gibi bu gün de yekvücut olduğunu, 15 Temmuz’dan itibaren darbe karşıtı yaptıklarıyla göstermiş ve Milletimiz bu tavrı ile tüm dünyaya bir kez daha örnek olmuştur.

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün şahsında, bütün Şehit ve Gazilerimizi, rahmet ve minnetle anıyor, tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum”. Dedi.