Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birlik Başkanı Abdulkadir Teksöz ve beraberindeki Oda Başkanlarını makamında ağırladı. Başkan Vurucu, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

Belen’de faaliyette bulunan esnafların durumları ile ilgili görüş alışverişinde bulunan Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birlik Başkan Vekili-İskenderun Kuyumcular Odası Başkanı Uğur Fırat, Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Ali Kanlı, Metal Sanayi Sitesi Başkanı Abdullah Zorlu, Oto Tamirciler Odası Başkanı Nizar Hayzaran, Belen Esnaf Odası Başkanı Halit Kanat’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Belen esnafıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birlik Başkanı Abdulkadir Teksöz, “Bugünde belen Kaymakamımız Sayın Abdulaziz Aydın ve Belediye Başkanımız Sayın Adnan Vurucu’yu dava arkadaşlarımla birlikte ziyaret ettik. Birlikte ziyaret ederek esnaf ve sanatkârlarımızın genel konularını istişare ettik. Yakın ilgi ve alakalarından dolayı ayrıca konularımızın çözümü hususunda anında yardımcı olan Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.