Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Ramazan Bayramı dolayısı ile daire müdürleri ve belediye personeli ile bayramlaştı. Belediyenin Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Bayramlaşma programında Başkan Vurucu,  personelin Ramazan bayramını kutladı ve bütün personelle tek tek bayramlaştı. Bayramlaşmanın ardından Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu ile daire müdürleri ve belediye personeli ile toplu fotoğraf çekindi.

Belen’de huzurlu ve mutlu bir Ramazan ayını daha tamamlayarak Ramazan Bayramına erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Ramazan ayında köylere gidilerek vatandaşla iftar açmanın hazzını yaşadıklarını dile getirerek şunları söyledi:

“Biz bir aileyiz. Hep birlikte Belediyemizde çok güzel çalışmalara imza attık. Belediyecilik hizmetlerimizin yanısıra sosyal ve kültürel çalışmalara da imza attık. Sosyal sorumluluklarımızı bilerek hareket ettik, Bayram günleri, birlik ve beraberliğin pekiştiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların bir kenara bırakıldığı günlerdir. Sizlerin rahat ve huzurlu bir bayram geçirmesi diliyor ve  Ramazan Bayramınızı kutluyorum.”