Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’de Bir Müjde Daha…
Belen’e Noterlik Hizmeti Gelecek.

Nüfus ve iş yoğunluğunun yanı sıra ticari faaliyetlerin de artmasıyla büyük bir ihtiyaç duyulan Noterlik hizmeti, sonunda Belen’e geliyor.
Belediye Başkanı İbrahim Gül’ün, Cumhur İttifakı Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel ve Lütfi Kaşıkçı’yla beraber, Adalet Bakanı sayın Abdulhamit Gül ile yapılan görüşmelerin sonucunda bugün yayınlanan kararla, Belen ilçesi Noterlik hizmetine kavuşacak.
Ayrıca Adalet Bakanlığı son çalışma ile noterlik bulunmayan Altınova, Çiftlikköy, Çilimli, Hacılar, Kaynaşlı, Kemalpaşa (Artvin), Toprakkale, Yahşihan ilçelerinde noterlik kurulmasına karar verdi.
Belediye Başkanı İbrahim Gül’ün Belen Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarından verdiği müjde de ise şu ifadelere yer verdi.
“Sen İste Belen…
Belen ilçemizde büyük bir eksikliğini duyduğumuz ve vatandaşlarımızın noter işleri için diğer ilçelere gitmek zorunda kalmasıyla yaşanan sıkıntılarımız, ilçemize açılacak noterle inşallah son bulacaktır.
Bu hususta Adalet Bakanımız sayın Abdulhamit Gül’e ve Cumhur İttifakı Hatay Milletvekillerimiz sayın Abdulkadir Özel ve sayın Lütfi Kaşıkçı’ya, sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Şimdiden tüm hemşerilerime hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı.