Soğukoluk Hatay’ın Gözdesi Olma Yolunda…
Belen Belediye Başkanı olarak göreve gelmesiyle başarılı çalışmalar imza atan İbrahim Gül, Soğukoluk Yaylasının gerekli hizmetleri alamadığını ifade ederek, başlattığı hizmet seferberliği, meyvesini vermeye başladı.
İlk olarak mahalle muhtarı ile yaptığı incelemenin ardından Soğukoluk Piknik ve Mesire Alanında peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarına başlayan Başkan Gül, dolmuş hattının faaliyete geçirerek, vatandaşların Soğukoluk yaylasına ulaşması ve ulaşılabilirliğinin artması anlamında yaptığı girişimler alkış topladı.
Yaz aylarında yaşanan yoğunluğun kış mevsiminde de yaşanabilmesi için fizibilite çalışmalarına başlandığını dile getiren Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Hatay Valisi Rahmi Doğan’la birlikte yaptığı incelemede, Hatay’ın yayla çekim merkezi olma yolunda yapılacak çalışmalar hakkında istişarede bulundu.
Hatay Valisi Rahmi Doğan tarafından da her platformda gerekli yatırımların yapılması halinde Hatay Valiliği olarak yatırımcıların destekleneceğini dile getiren ve eşsiz doğa manzarasıyla ideal bir tatil yöresi olduğunu dile getiren Vali Doğan, yaptığı incelemenin ardından vatandaşlarla sohbet etti.