Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül;
Sizler bizim sesimizsiniz…
İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veysel Cıncık ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 31 mahalli idareler seçimlerinde Belen Belediye Başkanı olan İbrahim Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Sohbet ve neşeli bir ortamda geçen ziyarette ülke gündemi ve Belen ilçesinin sorun ve taleplerini konu edilen sohbette konuşan Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, “Nazik ziyaretinizden dolayı sayın başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Bizler siyasi hayatımız boyunca hep birlikte çalıştık. 31 Mart seçimlerinde de bana olan desteğinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. İnşallah layık olduğum bu görevi alnımın akıyla tamamlamak için canla başla çalışacağım. Basın mensubu arkadaşlarımla da yaptığımız hizmetlerin kamu oyuna duyurulması konusunda, birlikte çalışacağız. Çünkü sizler bizim sesimizsiniz” İfadesini kullandı.
İGC Başkanı Veysel Cıncık’ta yaptığı açıklamada, “Bizler İbrahim Başkanı çok uzun zamandan beri tanıyan, kararlı ve cesaretli tavırlarıyla tanıdığımız bir kardeşimiz, bu makamda çok güzel işlere imza atacağına gönülden inanıyoruz. Gece gündüz demeden basın mensupları olarak her zaman yanındayız. Allah yar ve yardımcın olsun.” ifadesini kullandı.