Belen AK Parti’den Başkan Gül’e Ziyaret.
Belen AK Parti İlçe Başkanı Enis GÖÇMEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanı İbrahim Gül’ü ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Gül, “Cumhur İttifakı olarak seçim boyunca özverili çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Artık daha güzel bir Belen için birlikte ter dökecek ve güzel hizmetleri ilçemizde, el birliğiyle getireceğiz.
Bizler Cumhur İttifakı olarak et ve tırnak gibiyiz, Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan ve Başkanımız Devlet Bahçeli’nin ayak izlerini takip ederek, vatan ve bayrak aşkına gece gündüz demeden çalışmaya söz verdik. Artık güzel günler Belen’i bekliyor, Milletvekillerimizle, Bakanlarımızla dirsek temasını kesmeden, Belen’in makus tarihini, tarih sayfalarına gömerek, yatırımları bir an önce ilçemize getireceğiz.” İfadelerini kullandı.
Belen AK Parti İlçe Başkanı Enis GÖÇMEN ise yaptığı konuşmada, Tekrar hayırlı uğurlu olsun, Rabbim güzel hizmetler etmeyi sizlere nasip etsin. Bizler Cumhur İttifakı olarak Hatay’da birlikteliği sağlayarak, kenetlenen bir ilçeyiz. Biz inandık, biz sorgulamadık, Reisimizin sözünden asla çıkmadık. Sizleri bu makama getirerek de amacımıza ulaştık. Artık yetki de mühür de sizde. Çok çalışacak ve Belenimizi yaşanabilir bir kent, marka değerleri ön planda bir ilçe yapacaksınız. Rabbim çalışmalarınızda yar ve yardımcınız olsun. İfadelerini kullandı.