Seçildiği günden bu yana yaptığı çalışmalarla adından sık sık söz ettiren Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Belen İlçesinde kalıcı çalışmalara imza atıyor.

Yaptığı çocuk parklarıyla, mahallelere döktüğü sıcak asfaltla, ilçeye kazandırdığı Konferans ve Nikah salonuyla, Belen Kaymakamlığı, DOĞAKA ve Belen Belediyesinin ortak projesi olan Seyir Terası, Yaşam Kompleksi Sosyal Tesisi, Belen Belediyesi Düğün Salonu ve birçok hizmetin yanında devam eden proje aşamasındaki çalışmalarıyla her zaman Belen için çalışan Başkan Vurucu, şimdi ise, Belen Belediyesinin kardeş belediyesi Ümraniye Belediyesi tarafından finanse edilen ve yakın bir zamanda halkının hizmetine sunacak olan Abide Parkı Sosyal Tesisinde, Ümraniye Belediyesi Fen İşleri Müdürü ve İnşaat Mühendisi ile birlikte incelemede bulundu.

Duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Vurucu; “Rabbime şükürler olsun ki bir projemizi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 2017 yılının son aylarında söz verdiğimiz gibi bu sosyal tesisimizi de halkımızın hizmetine sunacağız. Bu tesisimizin finansörü kardeş belediyemiz Ümraniye, sağ olsunlar bizlere bu güzel tesisimizin yapımında maddi destek sundular ve böylesine güzel bir tesisi ilçemize kazandırmamıza vesile oldular. Bir kez daha buradan teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

2018’de Hastane, TOKİ, Kent Meydanın temellerinin atılacağını söyleyen Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, her üç proje ile ilgili hummalı bir çalışma başlayacağını anımsattı. Diğer belediyecilik faaliyetlerinin de aksamadan devam edeceğini belirten Başkan Vurucu, “Belenli vatandaşlarımız şifa bulmak için ilçemiz sınırlarında hizmet verecek olan hastanemizde ‘çevre ilçelere gitmeden’ ayağına gelen sağlık hizmetinden faydalanacaktır” diye konuştu.