Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu;

Gedik’te asfaltlama çalışmasını inceledi.

Belen Belediyesi tarafından başlatılan asfaltlama çalışmaları son hızla devam ediyor.

Belen’in yollarının 2017 yılında asfaltlanacağının duyurmasının ardından, baharın gelmesiyle birlikte asfaltlama çalışmalara başlayan Belen Belediyesi, İSSUME Konutları, Fatih Mahallesinde çalışmaların bitmesinin ardından Halilbey mahallesinde asfaltlama çalışmalarını son hızla sürdürüyor.

Bitme aşamasına gelen Halilbey Mahallesin’deki asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, asfaltın yola dökülmesinin ardından silindir diye tabir edilen araca binerek bir süre iş makinesini kullandı.

Mahalle sakinleriyle de bir araya gelen Başkan Vurucu, aldığı olumlu mesajların akabinde yaptığı konuşmada; “Altyapısı bitmiş tüm yollarda asfaltlamanın aralıksız devam ettiğini belirten Başkan Vurucu: “Sorumluluk sahamızdaki tüm yolları asfaltlayacağız dedik ve dediğimiz sözleri yerine getiriyoruz. Belen Belediyesi olarak sorumluluk sahamızdaki tüm yolları, HBB’nin altyapı ve su bağlantılarını bitirdiği takdirde ivedilikle asfaltlayacağız. Bizleri bu zamana kadar sabırla beklediğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Sorumluluklarını yerine getiren bir belediye olarak sosyal sorumlulukla hareket ettiklerini kaydeden Başkan Vurucu, çalışmaların hayırlısı ile tamamlanması temennilerini dile getirdi. Asfaltlama çalışmaları Gedik’den sonra altyapısı biten mahallelerde devam edeceğini belirten Başkan Vurucu; Halkın içinde, halkla beraber çalışmalarını sürdüreceklerini ve asfalt dökülmeyen mahallelerimizde de, HBB ile irtibata geçip altyapı ve su bağlantılarının bir an önce yapılması konusunda ısrarcı olmalarını istedi”.