Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, iftar yemeğinde Belen Belediyesi Meclis Üyeleri ve Mahalle Muhtarlarıyla buluştu.

Göçmen Restoranda gerçekleşen iftar yemeğinde konuşan Başkan Vurucu, Ramazan ayının birlik ve beraberlik, paylaşma ayı olduğunu belirterek, “Allah her sene bu mübarek aylara ulaşmayı nasip etsin dedi. İftar sofrasında çalışma arkadaşlarım dediği Belediye Meclis Üyeleri ve muhtarlarla aynı sofrada oturmaktan ve okunan dualara Âmin demenin manevi hazzını yaşadıklarını ifade etti.

Ramazan ayını değerli kılan nedenlerden birisi, Kutsal kitabımız olan Kuran-ı Kerim’in bu ayda indirilmiş olmasıdır. Allah tarafından insanlara öğüt vermek ve yol göstermek için gönderilen Kuran-ı Kerim’i bu ay diğer aylardan daha fazla okumaya gayret gösteririz. Bu kutsal ayda daha çok insana ulaşmaya yardım ve desteklerimizi sunmaya özen gözetiriz.” Dedi.

Beleyenin projeleri ile ilgili muhtarları bilgilendiren Başkan Vurucu, Hastahane ve TOKİ projeleri ile ilgili olumlu gelişmeler olduğunu belirterek, önümüzdeki günlerde bu gelişmeleri kamuoyu ile paylaşacağını söyledi.

Asfalt, Hastane, Kabaaltı, Kuş Gözlem Merkezi, Seyir Terası, TOKi ve diğer projeler hakkında konuklarını bilgilendiren Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Belen’de Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin altyapıyı bitirdiği yerlerde asfaltlama işini Belediye olarak yaptıklarını belirtti ve katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederim. Dedi.