Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Güçlü Sanayici ve İşadamları Derneği (GÜÇSİAD) Genel Başkanı Kenan Akdeniz ve GÜÇSİAD Hatay İl Başkanı Sabahattin Uygun’u makamında konuk etti.
Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Hatay’ın ülke ekonomisine olan katkısının önemine dikkat çekti.
Genel Başkan Akdeniz’le ekonomiye katkı sağlayan lokomotif sektörler ve esnafın daha iyi şartlarda çalışması yönünde yapılan çalışmaların konu edildiği sohbette GÜÇSİAD Genel Başkanı Akdeniz ve Hatay İl Başkanı Uygun, GÜÇSİAD’ın vizyonunun ülkemize güç katacağını, ekonomik ve sosyolojik alanda istikrarı sağlamak için yapılan çalışmaların yanında olacakları mesajı verdiler.
Dünya ekonomisi ile rekabet edebilecek bölgesel ve küresel olarak marka değerlerini oluşturup var olanları desteklemenin yanında istihdam sağlayacak girişimlerde bulunmayı kendilerine hedef edindiklerimi ifade eden GÜÇSİAD’lı konuklar, “Barış, huzur ve kardeşlik ortamını geliştirmek için çalışmalarını sürdüreceklerini belirterek GÜÇSİAD, İhracatın da büyümesi ve gelişmesi yönünde yurt içi ve yurt dışı çözüm odaklı çalışacağını anlattılar.
Ziyaretin ardından GÜÇSİAD Genel Başkanı Kenan Akdeniz ve GÜÇSİAD Hatay İl Başkanı Sabahattin Uygun, Başkan Adnan Vurucu ile objektiflere poz verdi.