MHP’li Başkanlar Belen’de…
Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal, Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, MHP Belen İlçe Başkanı Seyfullah Gürbüz, MHP Belen Kadın Kolları Başkanı Ebru Yorulmaz, Hatay Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleriyle, Belen Belediyesi Başkanlık Makamında İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi.
31 mart’da yapılan mahalli idareler seçimlerinde Başkanlık görevine gelen Belediye Başkanlarıyla bir araya gelen Hatay MHP İl Başkanı Murat Adal yaptığı konuşmada öncelikle Belediye Başkanımız İbrahim Gül’e yaptığı gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Belen ilimizin tam kalbinde olan stratejik konumuyla her zaman adından sıkça söz ettiren bir ilçemiz.
Belediye Başkanlarımızın da ilçeleri adına çok güzel projeler hazırladılar ve hayata geçirmek için yoğun bir çaba içerisinde olduğunu görüyorum. Bu konuda bizlere ne görev düşerse il teşkilatı olarak yapmaya hazırız. Bizler ülkücü hareketin neferleri olarak tüm Hatay’a hizmet etmek için canla başla çalışacağız. Çünkü insana hizmet siyasetimizin ana amacıdır. İfadelerini kullandı.
Belediye Başkanı İbrahim Gül’de yaptığı konuşmada, böylesine önemli bir görevi layıkıyla yerine getirme amacıyla çalışmalarımıza başladık. İnşallah hizmet süremiz içerisinde güzel hizmetleri vatandaşlarımla buluştururuz. İfadelerini kullandı.