DUYURULAR
http://www.youtube.com/watch?v=0rZ_xqmC200&feature=youtu.be
Anasayfa / Belen Tv / Yol açma ve tuzlama çalışmalarımız aralıksız devam ediyor.

Yol açma ve tuzlama çalışmalarımız aralıksız devam ediyor.

Yoğun kar yağışı nedeniyle, kapanan ve buzlanma sebebiyle aksayan ve kesintiye uğrayan trafik akışının normale dönmesi ve mağduriyetin yaşanmaması için Belen Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Atik, Yapraklı, Benlidere, Soğukoluk ve Gedik mahallelerinde yol açma ve genişletme çalışmalarını yürütüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bugün de gün boyu buzlanmadan dolayı yaşanabilecek tüm olumsuzlukları en aza indirebilmek ve ana yollar ile minibüs güzergahlarını trafiğe açık tutabilmek için iş makineleri yol tuzlama çalışmalarını Atik, Yapraklı, Benlidere, Soğukoluk ve Gedik mahallelerimizde yoğun bir çalışama içerisinde.


Ekiplerin çalışmalarını bu gece geç saatlere kadar sürdüreceklerini ifade eden Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, sabah saatlerinden itibaren yoğun kar yağışı nedeniyle buzlanma olan yollarda yol tuzlama çalışmalarının devam ettiğini ifade etti.
Başkan Adnan Vurucu ayrıca, vatandaşların talep ve şikayetlerini Belen Belediyesi 441 2100 numaralı iletişim hattından bildirebileceklerini de hatırlattı.

One comment

  1. Hastamız var her gün hastaneye gitmesi gerekiyor bugün için en azından bir tuzlama Yaparmisiniz sokak için en azından bugün bir tuzlama yaparsanız seviniriz ayazaga 116 sokak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.