Anasayfa / BİZDEN HABERLER / Cennet anaların ayakları altındadır

Cennet anaların ayakları altındadır

13178517_1321664044523731_8143416091923198588_nAnnelerimizin, bizleri dünyaya getiren, gecesini gündüzüne katarak, çocuklarını en iyi şekilde geleceğe hazırladığını, karşılıksız sevgisini sınırsızca sunduğunu söyleyen Belen Belediye Başkanımız Adnan Vurucu, Anneler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda şu görüşleri dile getirdi:
“Bizi millet yapan, birbirimize kenetleyen değerlerimizin yaşatılmasında, kültürümüzün ve geleneklerimizin devam ettirilmesinde herkese düşen sorumluluktan daha fazlası annelerimize düşmektedir. Aile değerlerimizin yaşatılması ve geleceğe taşınması konusunda önemli bir sorumluluk taşıyan, karşılık beklemeden, sabırla, çocuklar yetiştiren annelerimiz, aile ve toplum hayatımızda çok önemli bir konumdadır. Kültürümüzün yaşatılması kadar huzurlu bir toplumun oluşturulmasında da annelerimizin rolü asla inkâr edilemez.
Başta şehitlerimizin anneleri olmak üzere, en değerli varlığımız annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum. Ebediyete göçen annelerimize de rabbimden rahmet diliyorum. Cennet anaların ayakları altındadır.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.